St. Louis má políčeno na gólmana Red Wings

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      29. 11. 2018 2:58     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem St. Louis má políčeno na gólmana Red Wings  

Fanshop týmu

Jimmy Howard je v hledáčku skautů St. Louis Blues. Detroitský gólman má být vyřešením bídné situace v jejich brankovišti.

„Mé zdroje mi říkají, že St. Louis věnovalo významnou pozornost Jimmymu Howardovi,“ poznamenal během televizního vysílání expert stanice TSN Darren Dreger.Dreger dodal, že zástupci missourského celku se objevili i na pondělním zápase Detroitu proti Columbusu.

Čtyřiatřicetiletý Howard se může stát po sezóně neomezeně volným hráčem, ale Rudá křídla již dříve avizovala, že stojí o prodloužení spolupráce. Rodák se Syracuse se může v tomto ročníku pochlubit úspěšností zákroků 92,2 procenta.

Strážci svatyně Blues jsou na tom mnohem hůře. Jake Allen kryl jen 89,6 procenta střel a Chad Johnson 89,5. Chabé výkony gólmanů se projevují i na celkovém postavení celku – aktuálně je St. Louis předposledním týmem NHL.

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.