Tanev a Jets se vyhnuli arbitráži

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      23. 7. 2018 6:35    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tanev a Jets se vyhnuli arbitráži  

Fanshop týmu

Útočník Brandon Tanev podepsal s Winnipegem novou roční smlouvu na 1,15 mil. amerických dolarů.

Šestadvacetiletý Kanaďan tak učinil tři dny před plánovaným arbitrážním řízením. To naopak neminulo jeho spoluhráče Jacoba Troubu, jenž si „vysoudil“ 5,5 mil. dolarů za rok (čtěte ZDE).

Tanev odehrál v uplynulém ročníku 61 zápasů s bilancí osmi gólů a deseti asistencí. Jednalo se o jeho první sezónu, kterou strávil výlučně v prvním týmu.

Z TÁBORA JETS: Lowry jako vítěz. Vyhnul se arbitráži a znásobil svůj plat

Jets mají nyní pod platovým stropem k dispozici více než 11 miliónů dolarů. Stále jim ale zbývá podepsat sedm chráněných volných hráčů včetně útočníka Marka Daňa a obránců Joshe Morrisseye s Tuckerem Poolmanem.

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE ČTENÁŘE: OTÁZKA ZDE

Titulní foto: Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.