Těžká ztráta pro Tampu. Lídr NHL přišel o Hedmana

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      12. 1. 2018 22:43     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Těžká ztráta pro Tampu. Lídr NHL přišel o Hedmana  

Lightning se budou muset na nějaký čas obejít bez jednoho ze svých nejlepších obránců.

Zranění Victora Hedmana ze čtvrtečního duelu s Calgary je vážnějšího charakteru a zkušeného beka postaví na tři až šest týdnů mimo hru. K incidentu, při kterém se zadák Blesků srazil s útočníkem Garnetem Hathawayem a poranil si levou nohu, došlo během druhé třetiny. Hedman už se do zbytku zápasu nevrátil.

Na video se podívejte ZDE.

Pro sedmadvacetiletého švédského beka je úraz frustrující, jelikož jej vyřadí i z Utkání hvězd na konci ledna. Webový portál stanice NBCSN spekuluje o tom, že by měl Hedmana v zápase nahradit jeho spoluhráč Michail Sergačev. Počet účastníků z týmu Tampy by tak zůstal na čísle čtyři.

Hedman je s 33 body, jež nasbíral ve 44 kláních, třetím nejproduktivnějším obráncem ligy.

Titulní foto: LoMoglio/Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.