VIDEO: Borowiecki sundal Eakina. Hrozí mu další suspendace

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      29. 10. 2018 5:31     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Borowiecki sundal Eakina. Hrozí mu další suspendace  

Hned v prvním souboji po návratu z jednozápasové suspendace si Mark Borowiecki zadělal na další schůzku s Oddělením hráčské bezpečnosti NHL.

Obránce Senators dal o sobě opět vědět v první třetině nedělního duelu s Vegas, když vysoko mířeným hitem vyřadil ze hry útočníka Codyho Eakina. Za zákrok obdržel trest na pět minut plus do konce utkání.

Devětadvacetiletý Kanaďan přitom obdržel stopku na jeden zápas zkraje minulého týdne za loket do tváře nováčka Bruins Urha Vaakanainena (video ZDE). Během své kariéry v NHL byl Borowiecki suspendován již dvakrát.

Eakin se po úderu odebral na ošetřovnu a na led již nenaskočil. Informace o jeho zdravotním stavu zatím nejsou známy.
Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.