VIDEO: David na Davida a Bruins vítězí!

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      29. 11. 2019 23:18     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: David na Davida a Bruins vítězí!  

Fanshop týmu

Páteční sváteční utkání mezi Bostonem a Rangers rozhodlo v prodloužení české duo David Pastrňák David Krejčí.

První z nich brilantně nahrával, druhý parádně pálil.

Pastrňák v útočném pásmu unavil svým pohybem dva obránce Newyorčanů a pak od zadního mantinelu našel ve střelecké pozici Krejčího, před kterým se zjevila odkrytá část brány přemísťujícího se Lundqvista.

Rodák ze Šternberku nezaváhal a prestižní utkání ukončil vítěznou trefou pro Bruins. Ti přitom v utkání prohrávali už 0:2.

Jeho mladší parťák z Havířova se zároveň stal díky vyrovnávací brance na 2:2 teprve čtvrtým hráčem v historii NHL, jenž vsítil 12 a více gólů v každém ze dvou úvodních měsíců ročníku.

BLACK FRIDAY! Produkty NHL se slevou až 30 %

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.