VIDEO: Finále s dohledem cara? Ovečkin zavzpomínal na Putina

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      28. 5. 2018 6:16    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Finále s dohledem cara? Ovečkin zavzpomínal na Putina  

Fanshop týmu

Alexandr Ovečkin dorazil s Washingtonem do Las Vegas, aby čelil místnímu hokejovému zázraku. Při příležitosti tiskové konference k tomu slavný Východoevropan prokázal, že jej ani pouštní klima nepřipravilo o humor.

Sál se pobavil po dotazu jednoho z žurnalistů, jenž se hvězdného útočníka ptal na zájem Rusů o jeho působení ve finále Stanley Cupu.

„Víte, volal mi Vladimir Putin a popřál mi štěstí…Ne, jedná se o vtip,“ usmál se dobře naladěný Ovečkin.

Poté se ale kapitán Capitals pustil do vážnější odpovědi: „Samozřejmě se tam jedná o velkou zprávu. Máme v týmu tři kluky z Ruska – mě, Orlyho, a Kuzyho.“

Finále začíná už v noci z pondělí na úterý. Zda na něj bude dohlížet i ruský prezident, jsme se ale bohužel zatím nedozvěděli.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.