VIDEO: Mrazivý moment v Koreji. Lundqvist potřísnil led Forsbergovou krví

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      15. 2. 2018 15:28    Komentář  

Norský utočník Kristian Forsberg musel ve čtvrtečním duelu se Švédskem snést nejen střeleckou nemohoucnost svého týmu (Norsko prohrálo 0:4), ale také hodně nepříjemný zásah do obličeje.

Jednatřicetiletý kapitán stavangerských Oilers obdržel ve druhé třetině od švédského forvarda Joela Lundqvista ránu bruslí do nosu, jež mu způsobila silné krvácení.


VIDEO: Nashvillský prospekt čtyřmi body zničil Němce, za Kanadu válel Wolski


Rozhodčí nebyli příliš pozorní a Švéda vyloučili na 2+2 minuty za vysokou hůl, přestože ta v celé situaci vůbec nefigurovala.

Nebezpečně vypadající incident se nakonec obešel bez vážnějších následků a Forsberg se po ošetření znovu objevil ve hře.

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.