VIDEO: Na Subbana si nepřijdete. Brankář Vegas vynuloval Pantery v nájezdech

Přidal  Lukáš Zitka   do  , ,      1. 3. 2019 10:05     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Na Subbana si nepřijdete. Brankář Vegas vynuloval Pantery v nájezdech  

Fanshop týmuVegas se v noci střetli s Floridou a byly to ofenzivní hody. Střeleckou show musely rozsoudit až nájezdy. V nich jakoby se muška střelců obou týmů vychýlila a začali se činit Roberto Luongo a Malcolm Subban v brankách obou klubů.

Na brankáře Vegas se postupně rozjeli Huberdeau, jenž v zápase nasbíral čtyři body. Rozvážně se blížil k Subbanovi, snažil ses jej vycukovat, i díky notné porci štěstí byl nakonec šťastnější gólman Golden Knights.

Exekuci druhého trestného střílení na sebe vzal kapitán Panterů Alexander Barkov. Jeho pokus zastavil připravený beton pětadvacetiletého Kanaďana.

Na třetí pokus se rozjel Vincent Trochek, ale ani ten nedokázal brankářovi, jemuž letos končí jeho smlouva na 650 tisíc dolarů ročně, překonat.

Celou sérii rozhodl krásný beckhendový blafák obránce Shea Theodora v druhé sérii.

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz