VIDEO: Rozzuřený Crosby zlomil hokejku

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      14. 4. 2018 9:56    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Rozzuřený Crosby zlomil hokejku  

Druhý zápas úvodního kola play-off obhájcům titulu nevyšel. Philadelphia v pátek opanovala led a odvezla si z ocelářského města výhru 5:1 (sestřih utkání ZDE). Obzvláště těžko bylo po souboji Sidneymu Crosbymu, který zahodil obrovskou šanci na gól, jenž by mohl Penguins vrátit do hry.

Kapitán Tučňáků měl v posledních sekundách druhé třetiny na holi kontaktní branku na 1:2, to by ale musel po přihrávce Phila Kessela zblízka trefit úplně odkrytou bránu. Nezdařilo se a hvězdný útočník místo toho zlostí zlomil hokejku.

Flyers poté přidali ještě tři přesné zásahy a pojistili si vyrovnání série na 1-1.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.