Vyštípou Murrayho z Pittsburghu vlastní fanoušci?

Přidal  Lukáš Zitka   do  , ,      18. 5. 2020 19:12     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vyštípou Murrayho z Pittsburghu vlastní fanoušci?  

Fanshop týmuMatt Murray jako nováček dokázal dotáhnout Pittsburgh Penguins až ke Stanley Cupu. O rok později to dokázal znovu. Přebral otěže po dlouholeté stálici v brankovišti Tučňáků Marc-André Fleurym, přitom si (prý) ale stále nedokázal naklonit přízeň vlastních fanoušků.

Murrayho pozici ohrožují dva kvalitně chytající náhradníci Casey DeSmith a Tristan Jarry. 25letý Kanaďan jako kdyby stále musel dokazovat, že si své místo zaslouží. A podle údajného tweetu jednoho z bývalých trenérů gólmanů Pittsburghu mu to fanoušci dávají „vyžrat“ až do dna.

Ten tweet měl znít podle portálu nhltraderumors.me následovně: „Každý den jenom poslouchá, že Fleury je lepší. Šli jsme na večeři první den, co jsem se sem přistěhoval. Nějaký kluk ho poznal a požádal ho o fotografii a autogram. Jeho otec se podíval přímo na Matta a začal: ‚Nikdy nebudeš tak dobrý jako Fleury, nikdy s tebou nic nevyhrajeme.‘ Seděl jsem tam jako opařený a Matt mi říká: ‚Jo, tohle se mi stává tak pětkrát-šestkrát za den. Tohle město mě nenávidí‘,“ mělo stát v již smazané zprávě.

Dvojnásobný vítěz Stanleyova poháru vyhlíží svůj 200. start v soutěži. Průměrně v nich obdržel 2,66 gólů na zápas a zaznamenal 91,4procentní úspěšnost zákroků.

Co myslíte, je příběh tohoto tweetu pouhou povídačkou pro ukrácení karantény, nebo se skutečně stal?

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz