- Reklama -

Canucks se dohodli na nové smlouvě s koučem

- Reklama -

Vancouver se dohodl s hlavním trenérem Travisem Greenem na nové víceleté spolupráci.

„Jsme nadšení, že Travis Green bude i nadále vést Canucks jako hlavní trenér a že se posouváme z tohoto náročného roku na zaměření se na budoucí sezóny. Naším plánem vždy bylo draftovat a rozvíjet mladé jádro a podporovat ho hráči, kteří nám mohou pomoci vítězit. Máme jedny z těch nejlepších mladíků v NHL a věřím, že Travis je ten správný kouč, který nám pomůže dosáhnout úspěch a vrátit nás do play-off,“ uvedl generální manažer Jim Benning.

Green dohlížel na přestavbu Canucks od roku 2017 a sehrál významnou úlohu v růstu mladých hvězd týmu. Ve čtyřech sezónách jeho tým třikrát chyběl v play-off, přičemž tu aktuální ukončil na posledním místě Severní divize s bilancí 23-29-4.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -