- Reklama -

Chiarelli dotrejdoval. Edmonton jej vyhodil

- Reklama -

Fanshop týmu
Tři porážky v řadě stály generálního manažera Oilers Petera Chiarelliho místo. Informaci o jeho vyhazovu zveřejnil jako první Ryan Rishaug ze stanice TSN.
Chiarelli byl na pozici najat v roce 2015 a klub se pod jeho vedením dostal do play-off pouze jednou. Čtyřiapadesátiletý Kanaďan proslul kontroverzními výměnami a špatnými výsledky na ledě, které se dostavovaly i navzdory zdařilým vystoupením hvězdného forvarda Connora McDavida.
Mezi Chiarelliho nespornější trejdy se řadí dohoda s New Jersey, v rámci níž Edmonton obětoval útočníka Taylora Halla, aby získal obránce Adama Larssona (připomeňte si ZDE).
Více informací naleznete v komentáři našeho redaktora Romana Blahy.- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -