- Reklama -

Fandové vybučeli Ottawu. Její kapitán se do nich opřel

- Reklama -

Kapitán Ottawy Brady Tkachuk se v sobotu opřel do svých vlastních fanoušků. Ti své mužstvo vyprovodili z ledu bučením po prohře 4:6 s Tampou Bay.

„Je to frustrující. Ta negativita přicházející zvenčí, neustálé bučení a hovadiny, které dnes večer fanoušci předvedli,“ řekl Tkachuk po zápase.

„Chápu, že jsou vášniví a chápu, že hru milují, ale když čelíte nepřízni, neotočíte se zády ke svým chlapcům. My se snažíme…Bojujeme velmi tvrdě.“

- Reklama -

Fanoušci v Canadian Tire Centre kromě bučení během zápasu také skandovali „Vyhoďte D.J.“, čímž dali najevo svou nespokojenost s prací hlavního kouče D.J. Smithe.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -