- Reklama -

Forsberga nedáme, ozývá se z Nashvillu

- Reklama -

V zámoří se začala šířit informace, že Nashville začal aktivně nabízet na prodej hvězdného forvarda Filipa Forsberga. V pátek se k tomu vyjádřil generální manažer David Poile.

Novinář Andy Strickland uvedl, že se podle jeho zdrojů Preds snaží Forsberga vyměnit. Mnozí si z toho odvodili, že se strany nedokáží dohodnout na nové smlouvě, která v létě vyprší.

Podle novináře Jona Burtona z Nashville Sports Radio však Poile tvrdí, že informace nejsou pravdivé a prioritou týmu je najít společnou řeč na prodloužení kontraktu.

- Reklama -

„Generální manažer David Poile mi právě řekl, že aktivně útočníka Filipa Forsberga neprodávají. Trvá na tom, že s ním chce podepsat dlouhodobou smlouvu,“ poznamenal Burton.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -