- Reklama -

Frk se dohodl se St. Louis

- Reklama -

Útočník Martin Frk bude mít další šanci zabojovat o své místo v NHL. 28letý Čech uzavřel roční dvoucestnou smlouvu se St. Louis.

Frk byl po skončení předchozího dvouletého kontraktu nechráněným volným hráčem. V poslední sezoně nastoupil za první tým Los Angeles pouze do šesti utkání NHL, v nichž dal dva góly. Zbytek ročníku strávil na farmě v AHL. V dresu Ontario Reign nasbíral za 58 startů v základní části 73 bodů díky 40 gólům a 33 asistencím a byl druhým nejproduktivnějším hráčem mužstva. Za pět utkání play off přidal pět bodů (2+3).

V NHL má pelhřimovský rodák odehráno 124 zápasů, v nichž si připsal 41 bodů za 20 branek a 21 nahrávek. Vedle Los Angeles působil také v Carolině a Detroitu.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -