- Reklama -

Hrůzostrašně vypadající faul si vysloužil jen menší trest

- Reklama -

Zkušený útočník Montrealu Mike Hoffman není spokojený s výkonem Oddělení hráčské bezpečnosti poté, co se stal terčem drsného faulu.

Hoffmana ve čtvrtečním zápase proti Bostonu krosčekoval do tváře A.J. Greer, kterého následně disciplinárka suspendovala jen na jedno utkání (VIDEO ZDE).

Hoffman před sobotním zápasem proti Columbusu, ve kterém nosil ochranný štít na helmě, prozradil, že Greerův krosček vedl k významnému poškození jeho tváře. To si vyžádalo 15 stehů z vnější a 10-15 stehů z vnitřní strany úst.

Mezitím zpochybnil rozhodnutí disciplinárky.

- Reklama -

„Takže já jsem dostal dvouzápasovou suspendaci za krosček na zadní část přílby. Úmyslný krosček v plné síle do tváře? Jeden zápas. Hmm,“ uvedl Hoffman ve videu.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -