- Reklama -

Milión pro Pastu, čtyři pro Voráčka. NHL vyplatí podpisové bonusy

- Reklama -

Týmy NHL vyplatí ve středu hráčům podpisové bonusy za sezónu 2020/21. Celková částka, která poputuje na konta hráčů, činí přibližně 300 mil. amerických dolarů.

HOKEJOVÁ BOMBA: Roušky NHL za pár kaček!

1. červenec je tradičně termínem, kdy se otevírá trh s hráči. NHL a hráčská asociace NHLPA se ale již v červnu dohodly na tom, že kontrakty končící toto léto budou automaticky prodlouženy až do 31. října.
Bonusové částky, jež obohatí hráče NHL, budí respekt. Tak například každý z hvězdného tria Maple Leafs Auston Matthews – Mitch Marner – John Tavares inkasuje zhruba 15 miliónů.
Za zmínku stojí i 13 miliónu pro Careyho Price z Montrealu či 12 miliónů pro Artěmije Panarina z New Yorku Rangers.
Z český hráčů „zkásne“ pořádnou odměnu například Jakub Voráček z Philadelphie (4 mil.) či David Pastrňák z Bostonu (1 mil.).

- Reklama -

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -