- Reklama -

Mladý Slovák se poprvé pobil. Nedopadl dobře

- Reklama -

Slovenský obránce Šimon Nemec dostal poprvé ve své kariéře trest za bitku. Ve čtvrtečním zápase New Jersey proti Torontu se do něj pustil útočník Max Domi.

K incidentu došlo ve 12. minutě třetí třetiny, kdy Nemec důrazně bojoval o puk u mantinelu s Austonem Matthewsem. Všiml si toho Domi, který měl pocit, že je potřebné rodáka z Liptovského Mikuláše potrestat. 20letý Slovák byl v bitce pasivní a její iniciátor měl navrch.

Zatímco Nemec dostal od sudích větší trest za bitku, Domi kromě něho dostal i dvouminutový trest za vyvolání bitky a osobní trest za nesportovní chování.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -