- Reklama -

Montreal vytrejdoval Domiho

- Reklama -

Canadiens se loučí s útočníkem Maxem Domim, jehož společně s volbou ve třetím kole letošního draftu posílají do Columbusu. Ten se v trejdu vzdal forvarda Joshe Andersona.
25letý Kanaďan, který se může 9. října stát chráněným volným hráčem, odehrál v uplynulé sezóně 71 zápasů s bilancí 17 branek a 27 asistencí.


Domi působí v Montrealu od sezóny 2018/19. Předtím hájil barvy Arizony, která jej v roce 2013 draftovala z 12. místa. V NHL odehrál celkem 375 utkání, ve kterých vstřelil 81 gólů a nasbíral 251 přihrávek.
26letý Anderson, jenž se taky může stát chráněným volným hráčem, naskočil v minulé sezóně vinou zranění ramene jen do 26 zápasů. V těch zaznamenal tři branky a pět asistencí. Doposud působil jen v Columbusu.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -