- Reklama -

Ničuškin se upsal Coloradu

- Reklama -

Avalanche podepsali roční kontrakt s volným hráčem Valerijem Ničuškinem. 24letý forvard si přijde na 850 tis. dolarů.
Rodák z Čeljabinsku byl draftován Dallasem v roce 2013 z 10. místa. Hned poté strávil u Stars sezónu, v níž zazářil 14 góly a 20 asistencemi v 79 zápasech. Další ročníky jej však trápila zranění a na svůj úspěšný vstup do ligy se mu již nepodařilo navázat.Sezóny 2016/17 a 2017/18 strávil v KHL, kde hájil barvy CSKA Moskva. Loni se vrátil do Dallasu, kde se ale opět trápil, když v 57 duelech ani jednou neskóroval.
30. června jej pak klub vykoupil ze smlouvy.
„Valerij je mohutný, mladý křídelník, který vylepší naši sestavu a přinese do tréninkového kempu více konkurence,“ vyjádřil se k nové akvizici generální manažer Avs Joe Sakic.
Fanda NHL

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -