- Reklama -

Ostuda. Vegaské kasino žaluje Kanea

- Reklama -

Hotel s kasinem Cosmopolitan of Las Vegas podal v pondělí žalobu na útočníka San Jose Evandera Kanea, který mu údajně dluží půl miliónu dolarů.
Podle informací Micka Akerse z deníku Review-Journal si 28letý Kanaďan vzal na dluh během prvního kola play-off mezi Sharks a Golden Knights žetony v hodnotách mezi 20 a 100 tisíci dolary.Majitel kasina požaduje od Kanea vrácení dlužné částky a taktéž úhradu nákladů spojených se souvisejícími právními kroky.
Klub se k situaci zatím nevyjádřil.
Kane podepsal se San Jose v roce 2018 sedmiletou smlouvu na 49 miliónů. Ve zmíněné sérii proti Vegas zaznamenal gól a tři asistence.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -