- Reklama -

Ottawa získala zkušeného beka

- Reklama -

Senators získali v rámci výměny s Anaheimem obránce Erika Gudbransona. Kalifornský celek na oplátku získává volbu v pátém kole příštího draftu.
28letý Kanaďan má ze své smlouvy platný ještě rok v hodnotě čtyř miliónů dolarů. V tom minulém odehrál za Ducks 44 duelů se ziskem čtyř gólů a pěti asistencí.
„Erik nám poskytne další významnou přítomnost v naší obraně. Je to zkušený veterán, který rychle hraje a je osobnost, která přidá naší sestavě kombinaci pracovitosti, energie a to nejdůležitější – vůdcovství,“ uvedl generální manažer Sens Pierre Dorion.
Gudbranson byl draftován Floridou v roce 2010 z třetího místa. Doposud naskočil v NHL do 518 zápasů, v nichž hájil barvy Panthers, Canucks, Penguins a Ducks.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -