- Reklama -

Rittichovi přibyl další konkurent

- Reklama -

Fanshop týmu
Ze seznamu volných gólmanů NHL v pondělí zmizel Jeff Glass. Dvaatřicetiletý Kanaďan, který v minulé sezóně odchytal několik utkání za Chicago, podepsal profesionální zkušební smlouvu s Calgary.
Informaci jako první zveřejnil novinář Nick Godin.
O pozici brankářské dvojky mají u Plamenů bojovat Čech David Rittich a Jon Gillies. Flames tak akvizicí dalšího muže v bráně zintenzivnili boj o tento post. Rittich i Gillies podepsali své nové kontrakty toto léto (čtěte ZDE).
NEPŘEHLÉDNĚTE: Devět hráčů, z nichž by se mohli stát v NHL kapitáni
Glass zasáhl v uplynulém ročníku NHL do 15 duelů, v nichž zaznamenal 89,8procentní úspěšnost zákroků a průměr 3,36 inkasovaných branek na zápas. Jednalo se o jeho premiérová vystoupení ve slavné soutěži. Zbytek sezóny strávil v AHL.

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE ČTENÁŘE: OTÁZKA ZDE

Fanda NHL
Titulní foto: Icon Sportswire

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -