- Reklama -

Šílené záběry z Kalifornie. Hokejové utkání pod širým nebem se zvrhlo ve vodní pólo

- Reklama -

Těmto záběrům se diví celý hokejový svět. Zatímco NHL zvažovala přeložení Winter Classic kvůli pouhé hrozbě deště, v AHL si s počasím hlavu nelámali. V sobotu se odehrál v kalifornském Bakersfieldu zápas Outdoor Classic pod otevřeným nebem i navzdory tomu, že vydatně pršelo.
Utkání mezi celky Bakersfield Condors (farma Edmontonu) a Ontario Reign (farma Los Angeles) na fotbalovém stadionu začalo vlivem prudkého lijáku připomínat vodní pólo. Rozhodčí i přes vysoké riziko zranění hráčů zápas nezrušili a přibližně 10 tisíc diváků se tak stalo přímými svědky postupné proměny ledové plochy v bazén.
Šťastnějšími byli nakonec hráči Condors, kteří se v nezapomenutelném zápase pročvachtali k vítězství 3:2.
Stav ledu na začátku 2. třetiny:


Hráči se doslova brodili v obrovských kalužích:

- Reklama -
Předchozí článek
Další článek
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -