- Reklama -

Tyhle čtyři hráče čeká pravděpodobně výměna

- Reklama -

Po přelomu roku se stále více a více začne řešit uzávěrka přestupů, která v této sezóně NHL nastane 8. března. Adam Proteau z The Hockey News poukázal na čtyři hráče, kteří před tímto termínem pravděpodobně změní dres.

1. Chris Tanev, Calgary Flames – jeho jméno se ve spekulacích objevuje neustále, protože je v posledním roce smlouvy s cap hitem 4,5 mil. dolarů, který by mohl vyhovovat  některým týmům útočícím na titul a hledajícím robustního beka. Takovouto potřebu mají například Leafs, Devils, případně Avalanche.

2. Adam Henrique, Anaheim Ducks – ve špatném týmu zažívá vydařenou sezónu a přestože má cap hit 5,825 mil. dolarů, mohl by zaujmout celek, který se snaží dostat do play-off. V únoru bude mít 34 let a tak by mohl dostat poslední šanci zabojovat o Stanley Cup.

3. Kaapo Kähkönen, San Jose Sharks – potřeba posílit brankoviště je v NHL celkem rozšířená a je málo pravděpodobné, že se svého brankáře vzdají týmy ze středu tabulky. San Jose by však nemuselo váhat. Zkušený brankář má výhodu i v tom, že nemá nejhorší cap hit, který činí 2,75 mil. dolarů.

- Reklama -

4. Tyler Johnson, Chicago Blackhawks – vrchol kariéry má již za sebou, ale mohl by být rozumnou volbou pro posilnění hloubky útoku. Přináší s sebou i mistrovské zkušenosti. Horší je pohled na jeho 5miliónový cap hit, Chicago by si ale mohlo udržet jeho významnou porci.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -