Ruský gólman Ilja Sorokin si koncem první třetiny zápasu s New Jersey Devils počkal na zakončení Jacka Hughese. Mladého amerického útočníka Sorokin vychytal rychlou lapačkou, do které skryl beckhendové zakončení mladé superstar.

Celá akce vznikla ve středním pásmu po ukázkovém turnoveru, který předvedli Ďáblové. Hughes si počkal na svoji příležitost a jel na Sorokina úplně sám. Ruská zeď v brance Islanders se ale nezalekla a byť to na malou chvíli vypadalo, že už jej dvaadvacetiletý forvard s neskutečnou formou v posledních utkáních vycukal a bude pohodlně zakončovat, Sorokin se vzepjal a vyhodil levou ruku. V tu chvíli ještě dokázal podržet hubené jednogólové vedení Islanders.

Na konci utkání se ale radoval Hughes, jehož Devils porazili Islanders 5:4 v prodloužení.