- Reklama -

Zacha se vrací do NHL

- Reklama -

Fanshop týmu
Český útočník Pavel Zacha byl opět povolán do prvního týmu Devils. Šestý muž draftu 2015 mezitím odehrál na farmě v Binghamtonu čtyři zápasy, v nichž nastřádal pět bodů (0+5).
Jednadvacetiletý rodák z Brna byl odeslán na farmu zkraje listopadu po velmi nevydařeném vstupu do sezóny (čtěte ZDE). Během deseti utkání v dresu New Jersey nedokázal zaznamenat ani jeden bod.Zacha, jenž má platný poslední rok tříletého nováčkovského kontraktu, přitom ročník začínal jako centr druhé formace. Celkem naskočil v NHL do 139 duelů s bilancí 49 bodů za 16 gólů a 33 asistencí.
Vedení klubu na svém twitterovém účtu uvedlo, že se liberecký odchovanec objeví už na ranním rozbruslení před úterním kláním proti Pittsburghu.
Titulní foto: Icon Sportswire

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -