Capitals dál posilují, stáhli si obránce z Detroitu

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      23. 2. 2019 18:34     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Capitals dál posilují, stáhli si obránce z Detroitu  

Fanshop týmu

Washington myslí na play-off a získal do svých řad další posilu. V rámci trejdu s Detroitem putuje ke Capitals obránce Nick Jensen.

Spolu s Jensenem míří do hlavního města také volba v pátém kole draftu 2019. Red Wings na oplátku nabyli obránce Madisona Boweye a volbu ve druhém kole draftu 2020.

Osmadvacetiletý Jensen, který se mohl stát v létě nechráněným volným hráčem, odehrál v tomto ročníku 60 zápasů se ziskem dvou gólů a 13 asistencí.

Capitals si svou novou akvizici ihned uvázali novým čtyřletým kontraktem v celkové hodnotě 10 mil. dolarů.

Třiadvacetiletý Bowey naskočil v aktuální sezóně do 33 duelů s bilancí jedné branky a šesti přihrávek. Smlouvu má platnou ještě jeden rok.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.