Carrick se vyhnul arbitráži

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      18. 7. 2019 5:23     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Carrick se vyhnul arbitráži  

New Jersey se dohodlo s obráncem Connorem Carrickem, který byl jako chráněný volný hráč přihlášen k arbitráži, na dvouleté smlouvě. Kontrakt má průměrnou roční hodnotu 1,5 mil. dolarů.

25letý Američan se dostal k Devils v únoru z Dallasu výměnou za beka Bena Lovejoye. V NHL naskočil do 34 duelů s bilancí dvou gólů a devíti asistencí. Část ročníku strávil také na farmě v Texasu.

Rodák z Illinois byl draftován v roce 2012 ze 137. místa Washingtonem. Před příchodem do Dallasu si zahrál také za Toronto. Celkem má v prestižní lize na svém kontě 201 utkání, v nichž vstřelil 11 branek a přidal 30 přihrávek.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.