Co bude s Voráčkem?

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      11. 8. 2020 15:57     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co bude s Voráčkem?  

Zkušený forvard Flyers Jakub Voráček, který vynechal z blíže nespecifikovaných důvodů poslední dva zápasy kvalifikačního kola, se v pondělí zapojil do tréninku. O jeho nasazení pro první zápas série proti Canadiens se ale rozhodne až před samotným utkáním.

Zámořská média o tom informoval trenér Alain Vigneault.

Třicetiletý Voráček byl podle oficiálního vyjádření v souladu s nastavenými pravidly po opětovném rozjezdu NHL po koronavirové pauze „nezpůsobilý ke hře“.

Kladenský rodák naskočil v tomto ročníku do 69 zápasů s bilancí 12 branek a 44 asistencí.

Letci odehráli všechny duely v rámci skupiny na výbornou, třikrát zvítězili při celkovém skóre 11:3. V Torontu, které je centrálním městem pro Východní konferenci, narazí na úvod samotného play off na Montreal, kterému se podařilo přehrát v kvalifikaci Pittsburgh 3:1 na zápasy.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.