Couturier odehrál poslední dvě utkání play-off s vážným zraněním kolene

Přidal  Josef Michl   do  , ,      23. 4. 2018 11:06    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Couturier odehrál poslední dvě utkání play-off s vážným zraněním kolene  

Pětibodový zápas v podání Seana Couturiera je nyní mnohem více působivý.

Po nedělní porážce a konci v letošním play-off potvrdil útočník Philadelphie, že poslední dvě utkání odehrál s vážným zraněním kolene.

„Mysím, že mám přetržený vaz v koleni,“ prohlásil kanadský útočník po skončení série. „Ano,“ zněla jeho odpověď na otázku, zda odehrál páté a šesté utkání série s tímto zraněním.

Couturier neočekává, že by si zranění vyžádalo operaci. Léčení tohoto problému obvykle trvá několik týdnů. Rozhodnutí o nastoupení do utkání bylo na samotném hokejistovi.

„Volba byla na mě,“ potvrzuje. „Měl jsem podporu týmu, organizace i lékařů. Hodně mi pomohli. Měl jsem velké bolesti a během několika dní se to dost zlepšilo, přestože to nebylo ideální.“

Talentovaný centr zaznamenal v posledním utkání s Pittsburghem tři góly a přidal dvě asistence, Penguins přesto vyhráli poměrem 8:5. V pátek vstřelil Couturier vítězný gól při vítězství Flyers 4:2 v pátém duelu.

Couturier ošklivě upadl při úterním tréninku po srážce s obráncem Radko Gudasem a následně zmeškal čtvrté utkání série.

Autor