Dallas je zápas od postupu

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      13. 9. 2020 9:20     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dallas je zápas od postupu  

Dallas 2:1 Vegas (0:0, 2:1, 0:0)

stav série 3:1 pro Dallas

Branky a nahrávky: 32. Pavelski (Cogliano), 40. Ja. Benn (J. Klingberg, Radulov) – 28. Martinez (Schmidt, Stastny)

Československá stopa v utkání
Andrej Sekera (DAL) 0+0, 0 střel na bránu, čas na ledě 18:17

Tři hvězdy utkání:
1. Anton Chudobin (DAL) %ús 97
2. Jamie Benn (DAL) 1+0
3. Paul Stastny (VEG) 0+1

Dallas Stars: Chudobin (Oettinger) – J. Klingberg, Lindell (A), Heiskanen, Oleksiak, Hanley, Sekera – Radulov, Seguin (A), Ja. Benn (C) – Gurjanov, Pavelski, Janmark – Perry, Hintz, Kiviranta – Comeau, Dickinson, Cogliano.

Vegas Golden Knights: Lehner (M.-A. Fleury) – Theodore, Martinez, Schmidt (A), McNabb, Whitecloud, Holden – R. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Mark Stone (A), Stastny, Pacioretty – Tuch, Cousins, Stephenson – Reaves, W. Carrier, N. Roy.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.