Další Češi mají v boji o NHL zatím smůlu

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      24. 9. 2018 10:48     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Další Češi mají v boji o NHL zatím smůlu  

Na svůj premiérový start v NHL si musí počkat další čeští hokejisté. Jejich kluby je poslali z kempů na farmy.

Útočník Sharks Lukáš Radil (28 let), který do zámoří zamířil po třech letech strávených v Kontinentální hokejové lize (čtěte ZDE), začne ročník v mužstvu San Jose Barracuda v AHL.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Karlsson promluvil. A na Senators to nehází dobré světlo
Nashville zase posílá do záložního celku Miwaukee Admirals (AHL) obránce Filipa Pyrochtu (22 let) a brankáře Miroslava Svobodu (23 let). Oba hráči doposud působili v české extralize.

Tým Texas Stars (AHL) posílí bek Dallasu Ondřej Vála (20 let). Účastník dvou posledních MS dvacetiletých má před sebou už čtvrtý ročník v zámoří. V minulosti hájil barvy juniorských celků WHL Kamloops Blazers a Everett Silvertips.

Do nižší soutěže byl vyslán i zadák Lightning Dominik Mašín (22 let), který bude opět oblékat dres týmu AHL Syracuse Crunch. Slávistický odchovanec za ně naskakoval už předchozí dvě sezóny.

Fanda NHL

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.