Dlouholetý Panter zabojuje v Bostonu

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      19. 8. 2019 7:16     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dlouholetý Panter zabojuje v Bostonu  

Obránce Alex Petrovic podepsal profesionální zkušební kontrakt s Bostonem.

27letý Kanaďan se údajně rozhodoval z vícero nabídek, přičemž měl odmítnout ty z Calgary či Caroliny. U Bruins má vidět větší šanci na získání řádné smlouvy.Petrovic odehrál v minulé sezóně pouze 35 zápasů, které rozdělil mezi Floridu a Edmonton. K Oilers byl vyměněný na konci roku 2018. V Albertě však býval často pouze zdravým náhradníkem a zdržel jej také otřes mozku.

Cesta do NHL se mu otevřela na draftu 2010 z 36. místa. Ve slavné lize doposud naskočil do 263 duelů se ziskem 50 bodů. Největší část kariéry přitom strávil mezi Pantery.

Fanda NHL

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.