Edmonton a Philadelphia kují velký brankářský trejd

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      14. 2. 2019 19:36     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Edmonton a Philadelphia kují velký brankářský trejd  

Fanda NHL

Mezi Oilers a Flyers probíhají rozhovory, jejichž předmětem je výměna zahrnující gólmana Edmontonu Cama Talbota. Informaci přinesl Darren Dreger ze stanice TSN.

Uznávaný insider k tomu dodává, že jednání jsou teprve na začátku.

Mezi další zájemce o Talbotovy služby patří podle dalšího experta TSN Pierra LeBruna Carolina. Ta měla projevit svou snahu o získání jednatřicetiletého brankáře již před několik týdny.

Talbot je v závěrečném roce své tříleté smlouvy na 12,5 mil. dolarů. V této sezóně odchytal 31 zápasů s bilanci 10-15-3, úspěšností zákroků 89,3 procenta a průměrem 3,36 inkasovaného gólu.Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.