Florida přišla o gólmana

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      8. 10. 2018 6:59    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Florida přišla o gólmana  

Fanshop týmu

Brankář Roberto Luongo nebude svému týmu minimálně následujících sedm dní k dispozici. Panthers v neděli umístili veterána na listinu zraněných hráčů.

Devětatřicetiletý Kanaďan utrpěl zranění v dolní části těla během sobotního zápasu proti Tampě, když mu spoluhráč Frank Vatrano spadl na pravou nohu. Luongo poté z utkání odstoupil a již se nevrátil.

Hlavní kouč Bob Boughner později novinářům prozradil, že si zkušený gólman pravděpodobně poranil pravé koleno. Podle zatím neoficiálních informací se může jednat pouze o výron.

Po dobu Luongovy nepřítomnosti vytvoří brankářský tandem James ReimerMichael Hutchinson, který byl povolán z farmy.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.