Howard je zraněný. Bude povolán Slovák?

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      19. 12. 2018 9:57     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Howard je zraněný. Bude povolán Slovák?  

Fanshop týmu

Gólman Red Wings Jimmy Howard vynechal vinou poranění zad úterní zápas proti Philadelphii a není jasné, zda se stihne zotavit do čtvrtečního duelu na ledě Caroliny.

Nepříznivá situace v detroitském brankovišti může znamenat příležitost pro slovenského brankáře Patrika Rybára, který momentálně působí na farmě v Grand Rapids.Utkání s Flyers odchytal Jonathan Bernier (prohra 2:3, 30 zákroků), jemuž kryl záda pohotovostní gólman Justin Kowalkoski.

Howardův stav se posuzuje na denní bázi a pokud by nemohl ve čtvrtek chytat, bude muset klub povolat muže v masce z AHL. Zda to bude Harri Säteri nebo Patrik Rybár zatím není jasné.

S ohledem na statistiky nemusí druhý jmenovaný házet flintu do žita. Pětadvacetiletý rodák ze Skalice má v této sezóně lepší bilanci než Fin. Oproti Seveřanovi ale nemá zkušenosti s NHL.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.