Kousl mě! opřel se Subban do soupeře

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      25. 1. 2019 5:55     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kousl mě! opřel se Subban do soupeře  

Fanda NHL

Ostře sledovaný středeční souboj mezi Vegas a Nashvillem měl kuriózní dohru. Obránce Predators P.K. Subban osočil forvarda Golden Knights Pierre-Édouarda Bellemara z neobvyklého přestupku.

„Kousl mě. Krvácel mi prst,“ zaznamenal Subbanova pozápasová slova Ryan Quigley z portálu Knights of Ice. „Snažil jsem se ho popadnout. To je všechno. Chytil jsem ho za hlavu a on mě kousl.“

Bellemare vyšel ze situace bez trestu, zatímco Subban a Ryan Reaves putovali ze skrumáže před bránou přímo na trestnou lavici.

Údajný agresor má však na událost pochopitelně úplně jiný pohled. „…z ničeho jsem měl sevřenou hlavu s celou jeho rukavicí v ústech,“ svěřil se francouzský útočník Vincemu Sapienzovi ze stanice FOX-5.

„Nechápu, co to tam vyváděl,“ pokračoval Bellemare. „Měl jsem polovinu rukavice v krku. Pokud takhle někomu strčíte celou ruku do pusy, je jasné, že ucítíte zuby.“

„Nevím, jak jsem mohl z celé příhody vyjít se čtyřmi minutami,“ kroutil naopak hlavou nespokojený Subban.

Hvězdný bek se k tomu stal v Nevadě i terčem posměchu. Den po utkání byl v Las Vegas k vidění elektronický billboard, jenž si z jeho počínání originálně utahoval.

Na incident se podívejte v přiloženém videu:Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.