Mladý Slovák se v prvním týmu dlouho neohřál

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      22. 10. 2018 8:45    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mladý Slovák se v prvním týmu dlouho neohřál  

Fanda NHL

Slovenský obránce Christián Jaroš má v těchto dnech toulavé boty. Pár dní poté, co byl poslán Ottawou na farmu, byl povolán zpět do prvního týmu, aby jej Senators záhy po jednom klání opět zapsali na soupisku Belleville v AHL.

Spolu s dvaadvacetiletým rodákem z Košic putoval v neděli do záložního celku i útočník Nick Paul, který však na rozdíl od Jaroše do NHL nezasáhl.

Mladý Slovák naskočil do sobotního duelu s Montrealem, v němž strávil na ledě 13 minut.

V této sezóně odehrál Jaroš za Ottawu celkem tři zápasy, z nichž si odnesl jednu asistenci a dvě trestné minuty. Z minulého ročníku má na kontě dvě bezbodová utkání.

Titulní foto: Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.