Mrázek ve středu chytat nebude

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      1. 5. 2019 11:11     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mrázek ve středu chytat nebude  

Fanshop týmu

Český gólman ve službách Caroliny Petr Mrázek vynechá středeční třetí zápas série proti Islanders. Na vině je zranění dolní části těla, které utržil v neděli při střele Lea Komarova.

Podle trenéra Roda Brind’Amoura se však nejedná o nic vážného a ostravský rodák by měl být Canes znovu k dispozici v utkání číslo čtyři.

Mrázkovo místo tak dočasně zaujme Curtis McElhinney, jemuž bude krýt záda Alex Nedeljkovic.

Do tréninků se zapojili i další marodi útočníci Andrej Svečnikov a Micheal Ferland. Druhý jmenovaný by měl ale ve středu podobně jako Mrázek ještě odpočívat.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.