Namlsaný Trouba chce sedm miliónů ročně. Přiklepne mu je soud?

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      21. 7. 2018 10:42     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Namlsaný Trouba chce sedm miliónů ročně. Přiklepne mu je soud?  

Fanshop týmu

Americký obránce Jacob Trouba se v pátek na arbitrážním řízení v Torontu postavil proti svému zaměstnavateli. Jako chráněný volný hráč využil svého práva, odmítl kvalifikační nabídku a bojuje za lepší platové podmínky před nezávislými soudci.

Zatímco Winnipeg mu podle novináře Elliotta Friedmana nabízel čtyři mil. dolarů za rok, hokejista by rád skoro dvojnásobek – konkrétně sedm miliónů.


Kšiltovky a čepice NHL, které musíš mít? Klikni ZDE


Arbitr nyní bude mít 48 hodin na oznámení svého rozhodnutí. Do té doby se mohou obě strany na nové smlouvě stále dohodnout.

Z TÁBORA JETS: Winnipeg si zajistil Hellebuyckovy služby na dalších šest let. Bude brát více než Holtby

Čtyřiadvacetiletý Trouba odehrál v minulém ročníku 55 zápasů s bilancí tří gólů a 21 asistencí. Po sezóně mu skončil dvouletý kontrakt s průměrnou roční gáží tři milióny dolarů.

Dalšími dvěma hráči Jets, kteří na arbitráž stále čekají, jsou útočníci Brandon Tanev (na programu 25.7.) a Marko Daňo (30.7.). S týmem se už naopak dohodli gólman Connor Helleybuyck a forvard Adam Lowry (čtěte ZDE).

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE ČTENÁŘE: OTÁZKA ZDE

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.