NHL rozdávala suspendace. Trestáni byli Gabriel a Lowry

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      3. 3. 2019 11:38    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem NHL rozdávala suspendace. Trestáni byli Gabriel a Lowry  

Oddělení hráčské bezpečnosti NHL udělilo v sobotu dvě suspendace.

Útočník New Jersey Kurtis Gabriel byl počastován jednozápasovou stopkou za nebezpečné vražení na hrazení z pátečního duelu s Philadelphií. Jeho obětí byl Nolan Patrick.

Trest si odpykal už v rámci sobotního zápasu Devils s Bruins.

Kromě toho musí pětadvacetiletý Kanaďan uhradit pokutu ve výši 3 500 dolarů.

O utkání více si odpočine útočník Winnipegu Adam Lowry, který v 55. minutě pátečního střetnutí s Nashvillem zasáhl Filipa Forsberga vysokou holí nebezpečně do tváře.

Pětadvacetiletý Američan nebude během trestu pobírat plat a přijde tak o 31 362 amerických dolarů.Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.