Ničuškinovo angažmá v Dallasu se blíží ke konci

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      29. 6. 2019 20:40     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ničuškinovo angažmá v Dallasu se blíží ke konci  

Útočník Valerij Ničuškin je na cestě z organizace Stars.

Klub umístil 24letého Rusa na waiver listinu volných hráčů se záměrem vykoupit jej ze závěrečného roku jeho dvouletého kontraktu na 5,9 mil. dolarů. Zprávu jako první přinesl Andy Strickland ze stanice Fox Sports Midwest.

10. muž draftu 2013 odehrál v uplynulé sezóně 57 zápasů se ziskem 10 asistencí. Jednalo se o jeho druhý ročník po návratu z dvouletého působení v KHL.

Ničuškin zaujal ve svém premiérovém roce v NHL (2013/14), když během 79 utkání nasbíral 34 bodů. Postupně ale v produktivitě ztrácel a v roce 2016 odešel hledat štěstí do Ruska.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.