Penguins chtějí údajně vyměnit dva své forvardy

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      5. 9. 2020 17:27     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Penguins chtějí údajně vyměnit dva své forvardy  

Penguins mají v těchto dnech napilno. Kromě brankářů údajně nabízejí na trhu ve snaze vylepšit svůj mančaft také dvojici útočníků.

Generální manažer Jim Rutherford se již nechal slyšet, že plánuje provést trejdy, které z Tučňáků opět vytvoří tým mající ty nejvyšší ambice. Podle zákulisních informací má v plánu vyměnit Nicka Bjugstada či Jareda McCanna.

HOKEJOVÁ BOMBA: Roušky NHL za pár kaček!

28letý Bjugstad bývá často zraněný, ale když hraje, tak je solidním centrem třetího útoku. Momentálně má smlouvu s cap hitem 4,1 mil. dolarů platnou ještě jeden rok. Od příchodu z Floridy stihl naskočit do 45 duelů, v nichž nastřádal jen 16 bodů.

O čtyři roky mladší McCan stihl v 66 zápasech nasbírat 35 bodů. Platový rozpočet přitom zatěžoval sumou o výši jen 1,25 miliónů. Aktuálně je potenciálně chráněným volným hráčem. Očekává se, že v nové smlouvě bude požadovat razantní navýšení cap hitu, což pravděpodobně nebude Pens vyhovovat.

Připomínáme, že již dříve se hojně spekulovalo o tom, že se Rutherford snaží vytrejdovat někoho z gólmanského dua Matt Murray – Tristan Jarry.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.