Pietrangelo je zklamaný. Vstoupí na trh?

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      15. 9. 2020 14:57     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pietrangelo je zklamaný. Vstoupí na trh?  

Potenciální nechráněný volný hráč Alex Pietrangelo začíná cítit tlak ohledně své budoucnosti. Nová smlouva se totiž zdá být v nedohlednu.

„Samozřejmě je trochu zklamáním, že jsme se ještě nebyli schopni dohodnout na novém kontraktu,“ uvedl Pietrangelo pro Pierra LeBruna z portálu The Athletic. „Je to ale situace, ve které se teď nacházíme. Od 9. října nás dělí tři týdny a mnoho pokroku jsme neudělali.“

30letý kapitán Blues podepsal se St. Louis sedmiletou smlouvu v roce 2013 a kapitánské „C“ nosí na dresu poslední čtyři sezóny.

Pokud se s Pietrangelo s missourským celkem nedohodne do 9. října, stane se volným hráčem.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.