Potvrzeno. Zetterberg vynechá úvod sezóny

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      29. 8. 2018 10:02     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Potvrzeno. Zetterberg vynechá úvod sezóny  

Fanda NHL

Fanshop týmu

Henrik Zetterberg potvrdil spekulace z uplynulých dní. Zkušený útočník vynechá vinou problémů se zády přípravný kemp Red Wings i začátek nového ročníku. Jeho vyjádření přinesl švédský deník Aftonbladet.

„Nebyl jsem schopný trénovat a nemůžu hrát zápasy NHL bez toho, aniž bych byl dobře připravený, obzvláště v mém věku,“ řekl sedmatřicetiletý veterán.

Kapitán Rudých křídel posléze tuto informaci potvrdil i zámořským médiím. O ukončení kariéry nebo vynechání celé sezóny však nehovořil.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Frustrovaný Zetterberg může znamenat velkou šanci pro Zadinu

„Vždy, když se pokusím přípravu zintenzivnit, objeví se symptomy a musím zvolnit,“ osvětlil Zetterberg své potíže.

Bez švédské hvězdy v sestavě bude muset hlavní kouč Jeff Blashill učinit několik změn. Jednou z nejvýraznějších bude posunutí Andrease Athanasiouse z křídla na pozici třetího centra za Dylana Larkina a Franse Nielsena.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.