Rittichův sok se dohodl na nové smlouvě

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      17. 7. 2018 10:12    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rittichův sok se dohodl na nové smlouvě  

Fanshop týmu

Brankář Jon Gillies kývl na nabídku Calgary a podepsal s klubem nový dvouletý kontrakt. Dohoda má na úrovni NHL roční hodnotu 750 tis. dolarů, na farmě 200 tisíc.

Zatímco první rok smlouvy je dvoucestný, druhá půlka je již jednocestná.


Kšiltovky a čepice NHL, které musíš mít? Klikni ZDE


Čtyřiadvacetiletý Američan odchytal v uplynulé sezóně za první tým 11 zápasů, v nichž zaznamenal bilanci 3-5-1 a 89,6procentní úspěšnost zákroků. Na farmě v AHL pak zasáhl do 39 duelů, ve kterých měl úspěšnost zákroků 91,7 procent.

Z TÁBORA FLAMES: Dva noví Evropané v objetí Plamenů. Calgary sáhlo i po stříbrném olympionikovi

Gillies, jehož Flames draftovali v roce 2012 z celkového 75. místa, bude na tréninkovém kempu bojovat o post náhradníka s Čechem Davidem Rittichem. Ten se na nové smlouvě jako chráněný volný hráč stále nedohodl a je přihlášený na červencovou arbitráž.

Titulní foto: Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.