Taylor Hall: V Arizoně chci zůstat

Přidal  Lukáš Zitka   do  , ,      17. 2. 2020 17:27     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Taylor Hall: V Arizoně chci zůstat  

Fanshop týmuJednička draftu 2010, Taylor Hall, už v NHL oblékala tři dresy – Edmontonu, New Jersey a od letoška i Arizony. Vzhledem k tomu, že mu po tomto ročníku končí smlouva a v létě se tak stane neomezeným volným hráčem, nabízí se otázka, zda bude šatna Coyotes jeho poslední letošní zastávkou. Sám zmiňovaný hráč doufá, že ano.

„Chci se dostat do play-off se svými současnými spoluhráči. Nechci jít nikam jinam,“ řekl Hall novinářům. Kojoti v současnosti drží poslední postupovou příčku v Západní konferenci.

I přesto, že Arizona má reálnou šanci na účast ve vyřazovacích bojích, množí se spekulace o možné výměně Halla do jiného celku před uzávěrkou přestupů 24. února. A to i přesto, že minulý týden stanice TSN přinesla informaci, že se majitel Coyotel Alex Meruelo nechal slyšet, že klidně riskne, že mu Hall po skončení sezony pláchne zadarmo na volný trh.

Na společné večeři, u které se začátkem února sešli GM Arizony John Chayka, Meruelo a Hallův agent Darren Ferris, si měla trojice zmíněných potvrdit původní rozhodnutí, že o případném prodloužení kontraktu budou obě strany jednat až po skončení aktuálního ročníku.

Zábavná aklimatizace

Hall se připojil ke Coyotes v prosinci. Svůj přechod si pochvaluje, byť se Kojiti neprezentují zrovna nejlepšími výsledky. Nervozitu majitelů i fanoušků podporuje i fakt, že se Arizona naposledy vyskytla v play-off v roce 2012.

„Všechno je skvělé, tedy až na ten malý počet vítězství. To je víceméně jediná věc, která trošku kazí dojem z posledních týdnů. Ale spoluhráči jsou skvělí, stejně jako realizační tým. Arizona je skvělé místo k životu. Byla to zábava aklimatizovat se v novém městě a se spoluhráči si užijeme spoustu legrace,“ popsal své rozpoložení Hall.

Doposud nastoupil v dresu Arizony Coyotes do 26 utkání a získal 21 bodů (8+13).

Rozplyne se tato idylka s přibývajícími porážkami a bude se Hall podruhé v tomto ročníku stěhovat?

 

 

Štítky

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz