Tkachukův agent: Flames mají naše požadavky už od června

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      20. 8. 2019 10:05     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tkachukův agent: Flames mají naše požadavky už od června  

Agent Matthewa Tkachuka Don Meehan si nepřímo postěžoval na přístup Calgary k vyjednávání o nové smlouvě pro svého klienta. Hráčův zástupce uvedl, že klubu předali své požadavky už před dvěma měsíci.

„Rozhodli jsme se, že budeme v rozhovorech s Flames skutečně proaktivní a progresivní. Začali jsme včas a stanovili jsme naši pozici. Zformulovali jsme naše nároky, o kterých si myslíme, že jsou fér, a předložili jsme je klubu někdy na začátku června,“ uvedl Meehan pro stanici TSN.

Fanda NHL

„Aktuálně stále jednáme o kontraktu, ale pokud jde o mě, tak tohle není vyčkávací hra…Momentálně na tom s Calgary pracujeme,“ dodal forvardův agent.

21letý Američan je jedním z několika chráněných volných hráčů v NHL, jež jsou stále bez smlouvy. Generální manažer Brad Treliving přitom nedávno uvedl, že kontrakt pro Tkachuka je největší klubovou prioritou.

Plameny mají pod platovým stropem k dispozici 7,756 miliónů, které musejí využít i pro forvarda Andrewa Mangiapaneho.

Tkachuk má za sebou vydařený ročník, v němž odehrál 80 zápasů s bilancí 34 gólů a 43 asistencí. V play-off přidal další tři body (2+1).

Treliving se před pár týdny vyjádřil, že by chtěl Tkachuka podepsat do začátku tréninkového kempu.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.