Velký Žralok opět v akci

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      17. 3. 2019 16:01    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Velký Žralok opět v akci  

Fanshop týmu

Obránce San Jose Erik Karlsson si v sobotu poprvé od 26. února, kdy utrpěl poranění slabin, zabruslil. Hvězdný Švéd pracoval na ledě s kondičním trenérem.

Osmadvacetiletý rodák z Landsbro i přesto stále nemá stanovené datum návratu do hry. Podle informací z klubu by ale měl být připraven na play-off.

„Je na ledě, nemá žádné problémy a necítí bolest,“ sdělil o víkendu novinářům kouč Peter DeBoer. „Je to samozřejmě jen první krok…ale jsme na dobré cestě.“

Za Žraloky stihl Karlsson odehrát 52 zápasů s bilancí tří gólů a 42 asistencí.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.